Informacje ogólne

e-Learning, jest nowoczesną metodą nauczania za pomocą internetu, która obecnie zdobywa coraz szersze grono zwolenników na całym świecie, m.in. również w Polsce. Szkolenia e-Learningowe umożliwiają naukę w dowolnym miejscu, czasie i tempie, a także wykorzystują najnowocześniejsze technologie w metodyce nauczania, dla  osiągnięcia jak najlepszych efektów.

 

Zespół ekspertów Agencji Łącznikowej Polskiego FADN przygotował dla Państwa na naszym portalu zestaw kursów internetowych wykonanych w technologii e-Learning. Szkolenia związane są z tematyką FADN i przeznaczone przede wszystkim dla doradców i koordynatorów Polskiego FADN. Kursy podzielone są tematycznie na lekcje. Można w nich zdobyć i przećwiczyć swoją wiedzę rozwiązując zestaw interaktywnych zadań i ćwiczeń oraz zapoznać się z materiałami pomocniczymi. Każdy kurs ma postać przewodnią, która udziela dodatkowych informacji merytorycznych oraz pomaga kursantowi przechodzić kolejne etapy szkolenia.

 

Jeśli nie uczestniczysz bezpośrednio w systemie FADN, a chciałbyś uczestniczyć w interaktywnej nauce prowadzenia rachunkowości rolnej, napisz do nas na adres [email protected] z krótkim wyjaśnieniem, dlaczego jesteś zainteresowany kursami FADN, a my udostępnimy Ci korzystanie z nauki.

 

  • Aby wziąć udział w kursach e-Learningowych należy posiadać login i hasło dostępu.
    Można je otrzymać wypełniając wszystkie pola formularza rejestracyjnego, który jest dostępny na stronie platformy e-Learningowej Polskiego FADN.
  • Aby przypomnieć hasło należy skorzystać z funkcji Zapomniałem hasła, gdzie na podany przy rejestracji adres e-mail przyjdzie przypomnienie.

Serdecznie zapraszamy do nauki.

 

Opisy kursów e-Learningowych znajdują się w zakładce Metodyka/e-Learning/Kursy.