Aktualizacja kursów e-Learningowych na 2014 rok

Uprzejmie informujemy, iż na platformie e-Learningowej Polskiego FADN udostępnione zostały cztery zaktualizowane szkolenia na podstawie zestawu formularzy do zbierania danych rachunkowych z gospodarstw rolnych na rok 2014. Kursy, które zostały uaktualnione to:

 

 

  • Książka Obrotów i Zaszłości, 
  • Książka Wpływów i Wydatków, 
  • Książka Spis Aktywów i Zobowiązań oraz Spis Wybranych Aktywów i Zobowiązań,
  • Ogólne zasady doboru próby gospodarstw rolnych.

 

Dla ułatwienia opisy ścieżek szkoleniowych zaktualizowanych kursów na platformie zostały wyróżnione kolorem niebieskim, np. Książka Obrotów i Zaszłości – 2014.

 

Informujemy, iż następujące kursy pozostaną na platformie tylko do końca br.: Administracja SQL Server 2000, Agent Administracji i Aktualizacji, Książka Obrotów i Zaszłości – III edycja, Książka Wpływów i Wydatków – III edycja, Książki SAiZ oraz SWAiZ – III edycja, Obsługa oprogramowania Polskiego FADN – III edycja, Ogólne zasady ustalania próby gospodarstw rolnych – III edycja.  

 

W przygotowanych kursach e-Learningowych znajdują się liczne przykłady, animacje i ćwiczenia, które pozwolą sprawdzić i utrwalić zdobytą wiedzę. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z przygotowanymi szkoleniami oraz życzymy przyjemnej nauki.